מסחר עצמאי

מסחר עצמאי בבורסה עם מיטב טרייד, מאפשר לך להשקיע ולסחור בבורסה  באופן המתאים והנכון עבורך ובמחירים תחרותיים וזולים. משקיעים רבים מבינים כיום, שקיימת אלטרנטיבה לבנקים הן מבחינת התשתיות הטכנולוגיות והן מבחינת עלויות ומחירי השירות. מיטב דש טרייד הינה, חבר בורסה מפוקח , מבית השקעות מוביל בארץ. מטרתנו לתת לך את הסביבה התומכת שתסייע לך להצליח בשוק ההון.

מיטב טרייד מציעה 4 מסלולים במסחר העצמאי בבורסה

 

1. מסחר עצמאי - מסלול כללי

מסלול לפעילות השקעות ומסחר עצמאי בארץ ובחו"ל. סכום המינימום לפתיחת חשבון הוא 15,000 ש"ח בלבד. כלקוח מסחר עצמאי תקבל מערכות המספקות מידע בזמן אמת ומידע תומך החלטה כדוגמת גרפים, מידע שוק, חדשות, ניתוחים כלכליים, סקירות, מפגשים מקצועיים ועוד. נוסף על כך, חדר מסחר מקצועי עומד לרשותך בכל שעות המסחר בישראל ובארה"ב, ככל שתבקש להסתייע בו. 2. מסלול ליווי פיננסי - מסלול ייחודי למיטב טרייד

מיועד למשקיעים המחפשים עזרה בהרכבת תיק ניירות הערך שלהם וקבלת רעיונות השקעה או מענה / סיעור מוחות וחוות דעת נוספת לגבי נייר ערך ספציפי שמבקשים לרכוש לתיק. השירות ניתן על ידי סוחרים מיומנים ובעלי רישיון משווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. הליווי הפיננסי יכול להינתן בפגישה פרונטאלית או בשיחה טלפונית.

השירות מיועד ללקוחות אשר שווי חשבונם הוא כ- 200,000 ש"ח ומעלה.

  • השירות ניתן ע"י צוות משווקי השקעות מחדר המסחר של החברה.
  • המשווקים נתמכים ע"י מחלקות המחקר המצטיינות של בית ההשקעות מיטב. 
  • הרכבת תיק ההשקעות נעשית בהתאמה אישית ללקוח ולמטרותיו והנחיותיו. 
  • הליווי הפיננסי כפוף להוראות חוק הסדרת העיסוק בייעוץ ההשקעות, שיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה- 1995 והנחיות הרשות לניירות ערך. 

 

3. מסחר עצמאי - מסלול קרנות ללא עמלות

מיועד לסוחרים עצמאיים המחפשים לפעול בחשבונם באמצעות קרנות נאמנות בלבד. זהו למעשה תיק קרנות נאמנות ללא עמלות בחשבון!! 

אין דמי טיפול חודשיים, אין דמי משמרת ואין עמלות קניה מכירה. החשבון מוגבל להשקעה בקרנות נאמנות בלבד, לא כולל קרנות מחקות, ובשווי תיק מינימאלי של 100,000 ש"ח.

 

4. מסלול מסחר עצמאי לסוחרי יום

מסלול המיועד לסוחרי יום, ומאפשר מינוף, שורט והשאלות בבורסת ת"א ובוול סטריט. בבורסת ת"א ניתן לקבל מינוף למסחר במניות, אג"ח ממשלתי וקונצרני, על פי כללי הבורסה. כמו כן, ניתן לבצע שורט תוך יומי במניות ת"א 100 ובמדדי התל בונד, בכפוף להעמדת ביטחונות בחשבון. בנוסף, ניתן לבצע שורט מתמשך ע"י השאלות ניירות ערך. 

מסחר עצמאי באופציות מעו"ף זמין ללקוחותינו. המערכות שלנו מציעות את מסכי המסחר המתקדמים ביותר הקיימים בשוק לסוחרי מעו"ף. ניתן למצוא מסך פלא, סימולציית ביטחונות מקוצרת, גרף אסטרטגיות, מסחר עם העכבר ועוד. המסלול מתאים לסוחרים מנוסים, כיוון שהמסחר באופציות מעו"ף מסוכן יותר משום שמדובר במכשיר פיננסי ממונף. 

 

מיטב טרייד מציעה אפליקציה למסחר עצמאי בבורסה

הבורסה ממשיכה לעבוד גם כשאנחנו לא ליד המחשב. באמצעות אפליקציית שוק ההון של מיטב טרייד תוכלו להמשיך להתעדכן ולטפל בהשקעות שלכם מכל מקום ובעל זמן. האפליקציה מאפשרת להתעדכן בזמן אמת על השוק על מדדיו השונים, לבדוק מה מצב התיק, לראות את המחיר של כל נייר ערך או כל מכשיר פיננסי אחר הנסחר בבורסה בת"א וגם לשלוח פקודות מסחר מהנייד! האפליקציה מכילה גרפים, חדשות שוק ממגוון מקורות, נתוני היצע וביקוש על כל נייר, טיקר ועוד. התאמה מלאה למכשירי אייפון ואנדרואיד.

 

למידע נוסף אודות מסחר יומי.
 

מערכות למסחר עצמאי בבורסות שונות


מערכות למסחר עצמאי בוול סטריט:

 

 


מערכות למסחר עצמאי בבורסת תל אביב:

 

 

 

כיצד תתחילו לסחור עצמאית עם מיטב טרייד?

על מנת להתחיל לסחור עצמאית יש לפתוח חשבון ולהעביר את הכספים ו/או ניירות הערך לחשבון החדש בחבר הבורסה מיטב טרייד.

לפתיחת חשבון לחץ כאן >>

לפרטים נוספים על תהליך ההצטרפות, יש ליצור עימנו קשר בטל' 03-7903555 שלוחה 3 או במייל trade@mtds.co.il. נציגי החברה ישמחו לתת הסבר טלפוני ולתאם פגישה בה תקבל הדרכה על המערכות ומענה לשאלות נוספות.

 

מה היתרונות במסחר עצמאי על-פני הפק"מ?

כסף שיושב בפק"מ מקבל כיום ריבית אפסית ואף ריבית ריאלית שלילית, הבורסה מציעה מגוון גדול של אפיקי השקעה סולידיים וכאלו תנודתיים, כך שכל אחד יכל להתאים לעצמו את הרכב ההשקעות שנכון לצרכיו האישיים. נוסף על כך, אם שוק ההון של פעם היה נגיש למומחים בלבד, שוק ההון של היום, מציע מגוון גדול של כלים פיננסים, כמו תעודות סל וקרנות נאמנות, שהופכים את אופן ביצוע ההשקעה והתחזוקה שלה, קלה יותר מבעבר ונגישה לכל אחד.

 

האם הסוחר העצמאי בבורסה מקבל תמיכה וליווי?

מערכות המסחר נותנות מידע בזמן אמת ומציפות ידיעות שוק עדכניות לצד גרפים מתקדמים וכלים טכניים לניתוח כדאיות השקעה. חדר מסחר זמין בכל שעות המסחר בת"א ובוול סטריט על מנת לתת מענה מקצועי לכל שאלה ולסייע בהעברת הוראות מסחר כשצריך. צוות מומחים יתנו לך ליווי אישי ויעזרו לך לקבל את ההחלטות הנכונות. יתרה מכך, לקוחות חדשים מוזמנים לקורס חינם בן שני מפגשים בו אנחנו מדברים על אסטרטגיות השקעה ומסחר ועל בניה של תיק השקעות, אנחנו מקיימים מפגשים תקופתיים עם הלקוחות ומשתפים אותם עם חומרי אנליזה.
 

לסוחרים מקצועיים, אנו מספקים מערכות מסחר ייעודיות עם מסכי מסחר מתקדמים המאפשרים מסחר מהיר ומתוחכם, פקודות מסחר מתקדמות, כלים לניתוח טכני ופונדמנטלי, ועמלות בהתאמה אישית. וכמובן שירות מקצועי לאורך כל שעות המסחר.

;