9 ספטמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 9.9.2019

9 ספטמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב פתחו את שבוע המסחר בנימה חיובית בהובלת מניות הבנקים, על רקע אופטימיות בעניין חידוש שיחות הסחר בין סין לארה"ב.

מדד S&P 500 עלה 0.1%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק טיפס 0.2%, ומדד הדאו עלה 0.3%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, מדד הדאקס הוסיף 0.2%, ומדד פוטסי ירד 0.8%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים עלתה ל-1.6%.

מחיר הנפט WTI זינק 2.7% ל-$58 לחבית.

מחיר הזהב ירד 0.3% ל-1,504$ לאונקיה.

מדד הפחד VIX עלה 1.3% לרמה של 15.2 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • יצוא בסין ירד 1% בחודש אוגוסט. יצוא לארה"ב נפל ב-16% ל-$44.4 מיליארד.

  • כלכלת יפן צמחה ב-1.3% ברבעון שני, בהתאם לתחזית. 

  

אירועים בולטים

  • שר האוצר האמריקאי אמר כי בחודש הבא ממשל יחתום על הסכם שיאפשר לפאני מא ופרדי מאק לשמור את הרווחים לקראת שחרור משליטה פדרלית מלאה בחברות.

מניות שריכזו עניין

T (2.7%+) קרן גידור אליוט הודיעה כי השקיעה $3.2 מיליארד בענקית התקשורת איי.טי.אנד טי., וצופה כי מחיר המניה יגיע לרף של $60.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;