8 אפריל 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 8.4.2019

8 אפריל 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סיימו את יום המסחר במגמה מעורבת על רקע חששות האנליסטים מפגיעה ברווחיות החברות בפתיחת עונת הדוחות והמשך עליות במחירי הנפט.

מדד S&P 500 עלה 0.1% , מדד חברות הטכנולוגיה נסדק עלה 0.27% ומדד הדאו ירד 0.32%. סקטור תעשיה הוביל את הירידות וחברות אנרגיה קיבלו רוח גבית מעליית מחרי הנפט.

מסחר באירופה ננעל במגמה מעורבת, מדד הדאקס הגרמני איבד 0.5%, ומדד הפוטסי הבריטי נותר ללא שינוי.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים עלתה ל- 2.52%.

מחיר הנפט WTI זינק 2% מעל 64$ לחבית על רקע חששות מהפרעות ביצור בלוב עקב חידוש הלחימה במדינה. 

מחיר הזהב עלה ב-0.5% מעל-1,300$ לאונקיה.  

מדד הפחד VIX עלה בסיום המסחר 2.7% לרמה של 13.2 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • הזמנות ממפעלים בארה"ב ירדו ב-0.5% בפברואר, יותר מהתחזית של כלכלנים לירידה של

0.4% - חודש רביעי רצוף של ירידה בנתונים.

  • בטורקיה, הלירה ממשיכה להיחלש כנגד הדולר על רקע האמירות של הנשיא ארדואן על

האפשרות להטיה בתוצאות הבחירות המקומיות. 

 

אירועים בולטים

  • מחיר הביטקוין עלה ביממה האחרונה בעוד כ-2% ל-5,260$ ונמצא ברמה הגבוהה ביותר מאז נובמבר 2018.

 

 מניות שריכזו עניין

SNAP (3.6%+) בנקRBC  העלה את המלצתו ל-"תשואת יתר"

 

BA (4.4%-)יצרנית המטוסים הודיעה על צמצום הייצור של מטוס החברה מהדגם 737 שהתרסק לאחרונה באתיופיה. כמו כן, אנליסטים של בנק אוף אמריקה הורידו את ההמלצה מ-"קנייה" ל-"החזק".

 

PINS – פינטרסט צפויה לצאת להנפקה ראשונית לציבור במהלך החצי השני של אפריל במטרה לגייס כ- 1.2$ מיליארד בטווח המחירים של 17$-15$ למניה. 

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;