6 ספטמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 6.9.2019

6 ספטמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סיימו את שבוע המסחר בעליות מתונות.

מדד S&P 500 עלה 0.1%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.1%, ומדד הדאו עלה 0.2%.

בורסות אירופה ננעלו בעליות, מדד הדאקס עלה 0.5%, ופוטסי הוסיף 0.1%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.55%.

מחיר הנפט WTI ירד 0.3% ל- 56.1$ לחבית.

מחיר הזהב עלה 0.2% ל 1,519$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד 7.2% לרמה של 15.1 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • נתון המשרות החדשות בארה"ב במגזר הלא-חקלאי עמד על 130,000 משרות באוגוסט, פחות מהתחזית של 160,000 - חודש שלישי ברציפות של האטה בשוק העבודה האמריקאי.

  • שיעור האבטלה באוגוסט נותר ללא שינוי, ב-3.7%, בהתאם לצפי.

 

אירועים בולטים

  • יו"ר הפד אמר כי בנק מרכזי אינו צופה מיתון בארה"ב, למרות סימני חולשה מסביב לעולם, והתחזית הסבירה היא המשך צמיחה בקצב בינוני, שוק עבודה חזק ועליה מתונה בשיעור האינפלציה, בתוך הטווח המוגדר של הבנק.

 

מניות שריכזו עניין

FB (1.8%-) תובע כללי של מדינת ניו יורק הודיע על פתיחת חקירה פלילית נגד פייסבוק בחשד להפרת דיני הגלים עסקיים.

 CRWD (12.8%-) חברת אבטחת הסייבר קראודסטרייק עקפה את תחזית הכנסות והרווח לרבעון שני, אך פרסמה תחזית מאכזבת להמשך שנה.

 DOCU (20.8%+) דוקוסיין שמפתחת ומוכרת פתרונות לחתימה אלקטרונית מאובטחת על גבי אנינטרנט, עקפה את התחזית לתוצאות הרבעון השני ופרסמה תחזיות חזקות להמשך שנה.


 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;