6 אוגוסט 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 6.8.2019

6 אוגוסט 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בעליות מתונות אחרי המימוש של אתמול.

מדד S&P 500 עלה 1.3%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 1.46%, ומדד הדאו עלה 1.18%.

בורסות אירופה שינו מגמה לקראת סיום וננעלו בירידות שערים, מדד הדאקס ירד 0.6%, מדד פוטסי איבד 0.7%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.723%.

מחיר הנפט WTI ירד 1.8% ל-$53.69 לחבית.

מחיר הזהב עלה 0.5% ל-1,484$ לאונקיה.

מדד הפחד VIX ירד 18.2% לרמה של 20.12 נקודות.

 

אירועים בולטים

  •  ממשל טראמפ קבע רשמית כי ממשלת סין מעורבת במניפולציה על המטבע אחרי שבנק מרכזי סיני קיבע את שער היואן מעל ל-$7.

  • שער הביטקוין עלה  מעל 12,000$, - עלייה שבועית של 28%.

 

מניות שריכזו עניין

 

SNAP (1.09%-) סנאפצ'אט הודיעה על גיוס חוב בהיקף של מיליארד דולר. תמורה תשמש להוצאות תפעול שוטפות וכן עשוי לשמש לרכישות ולתוכנית רכישה עצמית של מניות.

 

TEVA (10%-) יורדת במסחר בצורה חדה אחרי שפרקליטים של מדינות בארה"ב דורשים סכום פיצוי עצום ע"ס 45 מיליארד דולר מחברות תרופות עבור "מגיפת האופאידים".

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;