6 מאי 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 6.5.2019

6 מאי 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב פתחו את שבוע המסחר בירידות שערים שהתמתנו לקראת הסגירה על רקע דיווחים כי סין שוקלת לבטל את סבב שיחות הסחר עם ארה"ב שתוכנן להתקיים השבוע, אחרי ציוץ של נשיא טראמפ כי בכוונתו להעלות שוב את תעריפי המכס על יבוא מסין.

מדד S&P 500 השיל 0.4%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.6% ומדד הדאו נחלש ב-0.3%. סקטור תשתיות, חברות תעשיה והטכנולוגיה הובילו את הירידות.

בורסות אירופה ננעלו בירידות חדות, מדד הדאקס הגרמני איבד 1%, בורסת לונדון הייתה סגורה1%.

מדד שנחאי צלל 5.6%. 

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ללא שינוי ב- 2.49%.

מחיר הנפט WTI עלה ב-1% ל- 62.65$ לחבית.

מחיר הזהב עלה ב-0.2% ל-1,279$.  

 
מדד הפחד VIX זינק 19% לרמה של 15.35 נקודות.

 

אירועים בולטים

לפי דיווחים בתקשורת מקומית, בנקים סיניים הורידו את תקרת משיכת המזומנים היומית במט"ח מ-$5,000 ל- $3,000 , בהוראת הבנק המרכזי.

 

מניות שריכזו עניין

MMM (1.3%-) מניית M3 יורדת אחרי דיווח של קרן הגידור גלנוויו שהיא מחזיקה בפוזיציית שורט גדולה בחברה.

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;