4 יוני 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 4.6.2019

4 יוני 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בעליות שערים נאות בהובלת מניות הטכנולוגיה והמגזר הפיננסי.

מדד S&P 500 קפץ 2.2%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק טיפס 2.8%, ומדד הדאו עלה 2.1%.

בורסות אירופה ננעלו במגמת עליה, מדד הדאקס עלה 1.6%, ומדד פוטסי טיפס 0.4%.

 

 תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-2.14%.

 מחיר הנפט WTI עלה 0.6% לרמה של 53.55$ לחבית.

מחיר הזהב ירד 0.3% ל-1,323$ לאונקיה.

מדד הפחד VIX ירד 3.4% לרמה של 18.21 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • צבר הזמנות המפעלים בארה"ב בחודש אפריל עלה ב-0.8%, מתחת לתחזית של 0.9%.
  • נתוני האינפלציה בגוש האירו לחודש מאי ירדו לרמה הנמוכה מזה יותר משנה, מעבר ליעד של הבנק המרכזי, על רקע האטה בצמיחה כלכלית.

 

אירועים בולטים

  • יו"ר פד אמר כי הבנק המרכזי עוקב אחר השפעות של מלחמת הסחר על תחזיות הצמיחה לכלכלה האמריקאית, וכי הפד יפעל בהתאם על מנת להבטיח את יציבות הכלכלה - באיתות לשווקים  כי הוא פתוח להורדת הריבית.

 

מניות שריכזו עניין

 

TEVA (7.1%+) י"ור דירקטוריון סול באר הודיע כי רכש מניות בשוק הפתוח בכ-$1 מיליון.

 

TIF (2.7%+) יצרנית תכשיטים טיפאני סיפקה צפי חלש לשנת 2019 עם צמיחה חד ספרתית במכירות לעומת תחזית לעלייה של 4.6% בהכנסות.

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;