27 דצמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 27.12.2019

27 דצמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר במגמה מעורבת.

מדד S&P 500 נסחר ללא שינוי, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד בכ- 0.17%, ומדד הדאו טיפס בכ- 0.08%.

בורסות אירופה היו סגורות היום לרגל חג המולד.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.875%.

מחיר הנפט WTI נסחר ללא שינוי בכ-$61.66 דולר לחבית, כאשר היום פורסמו נתוני המלאי השבועיים שהצביעו על ירידה של כ- m5.47- חביות לעומת  צפי לירידה של כ- m1.72- .

מחיר הזהב עלה 0.06% ל-$1,515 דולר לאונקיה.

מדד הפחד VIX עלה 5.53% לרמה של  13.35 נקודות.

 

מניות שריכזו עניין

TEVA (2%-) מניות חברת התרופות הישראלית ירדו בכ-2% הערב בוולסטריט.

 

AAL (4.2%-) מניות חברת התעופה אמריקן איירליינס החזירו חלק ניכר מהעליות בשבועיים האחרונים, לאחר שחברת מחקר פרסמה דוח עם תחזית מאכזבת לשנה הבאה  לגבי החברה.

 

RAD (%8+) מניות חברת התרופות רייט איד עלו בחדות בתגובה לתוצאות דוח הרבעון השלישי אשר היו טובות מהצפי.

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;