26 אוגוסט 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 26.8.2019

26 אוגוסט 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב פתחו את שבוע המסחר בעליות שערים ברקע להתבטאות נשיא טראמפ מוקדם יותר היום בפסגת G7, ולפיה סין מעוניינת לחזור לשולחן משא ומתן בנוגע לשיחות הסחר.

מדד S&P 500 עלה 0.9%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק טיפס 1.4%, ומדד הדאו עלה 0.9%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, מדד הדאקס הוסיף 0.4%. בורסת לונדון הייתה סגורה היום.   

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב- 1.53%.

מחיר הנפט WTI ירד 0.5% ל- 54$ לחבית. 

מחיר הזהב עלה ב-0.3% ל- 1,528$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד 1% לרמה של 19.7 נקודות.

 

אירועים בולטים

  • נשיא טראמפ הודיע במהלך סוף השבוע על העלאת מכסים נוספת על סחורות סיניות, וקרא לחברות אמריקאיות להתחיל לחפש אלטרנטיבות לפעילותן בסין, בתגובה להחלטת ממשלת סין על הטלת מכסי יבוא נוספים על סחורות אמריקאית בשווי של $75 מיליארד.

מניות שריכזו עניין

BYND (5.7%+) רשת מסעדות מזון מהיר KFC הודיעה כי תתחיל להגיש מנות בשר צמחוני של ביונד מיט בסניפיה באטלנטה.

 

LYFT (4.1%+) בית השקעות גוגנהיים העלה את המלצתו על המניה ל-"קניה", עם מחיר יעד של $60.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;