20 אוגוסט 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 20.8.2019

20 אוגוסט 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות.

מדד S&P 500 ירד0.6%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק איבד 0.5%, ומדד הדאו ירד 0.4%.

בורסות אירופה ננעלו בירידות שערים, מדד הדאקס איבד 0.6%, מדד פוטסי ירד 0.9%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.58%.

מחיר הנפט WTI ללא שינוי ב-$56.1 לחבית.

מחיר הזהב עלה 0.8% ל-1,507$ לאונקיה.

מדד הפחד VIX עלה 2.5% לרמה של 17.3 נקודות.

 

אירועים בולטים

  • ראש ממשלת איטליה קונטה התפטר מתפקידו.

  • נגיד הבנק המרכזי של פינלנד אמר כי הבנק המרכזי של אירופה יפעל אם תחזית האינפלציה בטווח הבינוני תמשיך לרדת מתחת ליעד של 2%.

  • הבנק המרכזי של סין השיק ריבית פריים חדשה על מנת להנמיך את עלויות המימון לעסקים וכך להמריץ את הכלכלה.

 

מניות שריכזו עניין

TEVA (5.1%+) חברת התרופות אנדו אינטרנשיונל הודיעה על הסכם פשרה עם מדינת אוהיו שבמסגרתו תשלם רק $10 מיליון , במסגרת פרשת משככי הכאבים.

 

BYND (6.9%+) מניית יצרנית מוצרי תחליפי בשר ביונדמיט עולה בעקבות העלאת המלצה מצד בנק ג'י.פי מורגן מ'ניטרלי' ל'תשואת יתר'.

 


סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;