20 נובמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 20.11.2019

20 נובמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר באדום על רקע איומיו של נשיא טראמפ בהעלאת מכסים נוספים אם לא תהיה פריצה בשיחות הסחר. 

מדד S&P 500 איבד 0.5%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.8%, ומדד הדאו ירד 0.5%.

בורסות אירופה ננעלו בירידות, מדד הדאקס ירד 0.5%, ופוטסי איבד 0.8%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ירדה ל-1.76%.

מחיר הנפט WTI עלה 2.9% ל- $56.8 לחבית אחרי פרסום נתוני מלאי הנפט בארה"ב שהראה ירידה זה השבוע הרביעי ברציפות.

מחיר הזהב עלה 0.1% ל 1,474$ לאונקיה.  

מדד הפחד VIX עלה %.70 לרמה של 13 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • יצוא ביפן בחודש אוקטובר צנח 9.2% לעומת שנה קודמת, לעומת תחזית לירידה של 7.6%.

 

אירועים בולטים

  • הבנק המרכזי האירופי הזהיר כי נטילת סיכונים פיננסיים מוגזמת והאטה ברווחיות הבנקים מציבות אתגרים משמעותיים לכלכלת גוש האירו.

  • סנאט ארה"ב העביר הצעת חוק התומכת במפגינים בהונג קונג, ממשלת סין בתגובה האשימה את ארה"ב בהתערבות בענייני פנים של מדינה אחרת.

מניות שריכזו עניין

TGT (14.2%+) ענקית הקמעונאות טרגט דיווחה הכנסות של $18.7 מיליארד ברבעון השלישי, מעל תחזית של $18.2 מיליארד. רווח למניה הסתכם ב-$1.36 לעומת צפי של $1.19.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;