19 יוני 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 19.6.2019

19 יוני 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר בעליות שערים אחרי הודעת הריבית של הפד.

מדד S&P 500 עלה 0.4%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 0.4% ומדד הדאו עלה 0.2%.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, מדד הדאקס ירד 0.2%, ומדד הפוטסי הבריטי איבד 0.5%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב- 2.05%.

מחיר הנפט WTI ב-53.8$ אחרי דיווח כי מלאי הנפט בארה"ב ירדו ב-3.1 מיליון חביות בשבוע אחרון.

מפיקות הנפט הגדולות, החברות בארגון אופ"ק, ורוסיה, צפויות להתכנס ב-1 ביולי כדי לדון על צמצום קצב ההפקה בחודשים הבאים על מנת לייצב את המחירים בשוק העולמי.

מחיר הזהב עלה 0.4% ל-1,351$.  

מדד הפחד VIX ירד 6% לרמה של 14.25 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • הבנק המרכזי בארה"ב הותיר את הריבית ללא שינוי ברמה של 2.25%-2.5%, בהתאם לתחזיות. כמו כן, הודיע הפד כי לא צפויים שינויים בריבית ב-2019, ותתכן הורדת ריבית אחת ב-2020.

 

מניות שריכזו עניין

FRSX (53%+) מניית פורסייט זינקה בעקבות חתימת עסקה עם אלביט מערכות.

 

ADBE (5.3%+) אדובה דיווחה רווח למניה של $1.83 ברבעון שני, מעל תחזיות של $1.78. הכנסות עלו גם הן על הצפי אך סיפקה תחזית חלשה לרבעון הבא.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;