מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 17.7.2019

מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות אחרי פרסום ספר הבז'.

מדד S&P 500  ירד 0.6% מרמות השיא, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק תיקן 0.4%, ומדד הדאו איבד 0.4%.

בורסות אירופה ננעלו בירידות שערים, מדד הדאקס איבד 0.8% והפוטסי ירד 0.6%.  

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-2.1%.

מחיר הנפט WTI ירד 1.7% ל- 56.6$ לחבית.

מחיר הזהב עלה 1.1% ל- 1,423$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX עלה 6.1% לרמה של 13.7 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • ספר הבז' של הפד מצביע על התרחבות כלכלית צנועה ער רקע חששות מאי הוודאות ביחסי הסחר שבין ארה"ב לסין והאיחוד האירופי.

  • מדד המחירים לצרכן בגוש האירו עלה 0.2% ביוני לעומת הצפי לעלייה של 0.1%.

 

אירועים בולטים

  • מחיר הביטקוין המשיך לרדת, לאחר שאתמול צנח ב-13%, ונסחר סביב ל-9,480 דולר.

 

מניות שריכזו עניין

 

BAC (1.1%+) בנק אוף אמריקה דיווח רווח למניה של $0.74 ברבעון השני, לעומת צפי של  $0.71. הכנסות ירדו במעט מהתחזיות והסתכמו ב-$23.1 מיליארד.

 

IBKR (2.4%-) אינטראקטיב ברוקרס' דיווחה תוצאות מאכזבות, עם רווח למניה של $0.46, מתחת לתחזית של $0.53. לטענת החברה, תוצאות הושפעו מירידה בפעילות המסחר ועלייה בהוצאות שוטפות.

 

DB (1.1%-) סוכנות הידיעות בלומברג דיווחה כי קרנות גדולות מבצעות משיכות ענק מחשבונותיהן בדויטשה הבנק אחרי הודעה על קיצוץ עובדים וסגירת חטיבות.

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;