17 אפריל 2020
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 17.4.2020

17 אפריל 2020
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את שבוע המסחר בעליות שערים על רקע לאופטימיות כי המשק האמריקאי צפוי לחזור לפעילות מלאה מוקדם מהצפוי אף שטרם נרשם קיטון במקרי ההידבקות והתמותה בארה"ב.

מדד S&P 500 עלה 1.8%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק ירד 0.1%, ומדד הדאו טיפס 1.9%.

בורסות באירופה ננעלו בירוק, מדד הדאקס הוסיף 3.2%, ופוטסי עלה 2.8%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב- 0.64%.

מחיר הנפט WTI ירד 7.5% ל- $18.3 לחבית.

מחיר הזהב ירד 1.5% מתחת ל- 1,688$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד %3.2 לרמה של 38.6 נקודות.

 

מניות שריכזו עניין

 

BA (12.7%+) יצרנית המטוסים בואינג הודיעה כי חברה מתכננת להחזיר את 27 אלף העובדים שמעסיקה בחזרה לפסי הייצור.

GILD (7.2%+) חברת גילאד דיווחה כי תרופה שלה לקורונה נמצאה כיעילה לטיפול בחולים. לפי דיווח מטופלים שקיבלו את התרופה הראו סימנים של התאוששות מהירה בירידת חום ותסמינים בדרכי הנשימה תוך פחות משבוע.

 

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;