13 נובמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 13.11.2019

13 נובמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בירידות שערים על רקע חששות של המשקיעים מהפסקת המגעים בין ארה"ב וסין בנוגע להסכמי הסחר.

מדד S&P 500 עלה 0.07%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק עלה 0.02%, ומדד הדאו תיקן 0.33%.

בורסות אירופה ננעלו באדום, מדד הדאקס איבד 0.4%, ומדד פוטסי ירד 0.2%.

בורסת הונג קונג ירדה בעוד 1.8% אחרי דיווחים על הסלמת המהומות בעיר.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.886%.

מחיר הנפט WTI עלה 0.8% ל-$57.25 לחבית.

מחיר הזהב עלה 0.8% ל-1,464$ לאונקיה.

מדד הפחד VIX עלה 3.2% לרמה של 13.08 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • מדד מחירים לצרכן בארה"ב עלה 0.4% באוקטובר, מעל תחזית של 0.3%, על רקע עלייה חדה במחירי האנרגיה. קצב אינפלציה שנתי עמד על 1.8%.

  • אינפלציה בבריטניה עלתה ב-0.1% בחודש אוקטובר, בהתאם לתחזית. בקצב שנתי מדד המחירים עלה ב-1.7%.

 

אירועים בולטים

  • יו"ר הפד אמר כי כל עוד הצמיחה נמשכת אין צפי להורדות ריבית נוספות. הפד "צופה המשך צמיחה בפעילות הכלכלית בארה"ב, כאשר שוק התעסוקה נותר חזק, והאינפלציה קרובה לרמה של 2%, וסיכונים למערכת הפיננסית בארה"ב נותרו נמוכים" .

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;