12 נובמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 12.11.2019

12 נובמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר בעליות שערים על רקע נאומו של הנשיא טראמפ בפורום כלכלי בניו יורק. 

מדד S&P 500 עלה 0.1%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 0.2% ומדד הדאו נותר ללא שינוי.

בורסות אירופה ננעלו בירוק, מדד הדאקס טיפס 0.8%, ומדד הפוטסי הבריטי עלה 0.7%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב- 1.93%.

מחיר הנפט WTI ירד 0.2% ל-56.8$ .

מחיר הזהב ללא שינוי ב-1,455$.  

מדד הפחד VIX עלה 0.3% לרמה של 12.7 נקודות.

 

מניות שריכזו עניין

DIS (0.5%+) דיסני השיקה שירות הסטרימינג החדש שלה בעלות של $6.99 לחודש, בהשקעה של $3 מיליארד בתוכן ובטכנולוגיה.

FB (2.5%+) השיקה שירות תשלומים חדש המאחד את התשלומים במגוון הפלטפורמות של החברה, פייסבוק, מסנג'ר, וואטסאפ  ואינסטגרם, תחת מותג אחד - פייסבוק פיי.

 TSN (1.3%-)  יצרנית המזון טייסון דיווחה רווח למניה של $1.21, מתחת לתחזית של $1.3. הכנסות הסתכמו ב-$10.9 מיליארד לעומת צפי של $11.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;