11 ספטמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 11.9.2019

11 ספטמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סיימו את יום המסחר בעליות שערים.

מדד S&P 500 עלה 0.6%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 0.8%, ומדד הדאו עלה 0.7%.

בורסות אירופה ננעלו בעליות, מדד הדאקס הוסיף 0.8%, ופוטסי טיפס 1%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים טיפסה ל-1.73%.

מחיר הנפט WTI ירד 2.5% ל- 55.9$ לחבית על רקע דיווח כי ממשל טראמפ דן בהקלות הסנקציות על איראן, לקראת פגישה אפשרית עם נשיא רוחני.

מחיר הזהב עלה 0.7% ל 1,492$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד 2.5% לרמה של 14.8 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • מדד המחירים ליצרן בארה"ב עלה 0.1% באוגוסט, לעומת ,תחזית ללא שינוי.

  • שר האוצר הגרמני אמר כי  ממשלה אינה נוטשת עדיין את מדיניות השמירה על תקציב מאוזן גם בשנת התקציב הבאה, אך תהיה מוכנה לשקול הוצאות נוספות שיעבירו את התקציב לגירעון על מנת לעודד צמיחה ולמנוע כניסה למיתון.

 

אירועים בולטים

  • משלת סין הודיעה כי היא מעניקה פטורים מהמכס על 16 סוגי מוצרים מארה"ב.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;