11 יוני 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 11.6.2019

11 יוני 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר במגמה מעורבת אחרי פתיחה ירוקה.

מדד S&P 500 סגר ללא שינוי, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק עלה 0.2% ומדד הדאו היה ללא שינוי.

בורסות אירופה ננעלו במגמה חיובית, מדד הדאקס הגרמני הוסיף 0.9%, מדד הפוטסי הבריטי עלה 0.3%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב- 2.15%.

מחיר הנפט WTI ב- 53.37$ לחבית אחרי שסוכנות האנרגיה הבינלאומית חתכה את תחזית הביקוש לנפט ל-2019 ב-160 אלף חביות ליום, ל-1.22 מיליון חביות, ולשנת 2020 ב-110 אלף חביות, ל-1.42 מיליון חביות ליום.

מחיר הזהב ב-1,330$.  

 מדד הפחד VIX עלה 1.1% לרמה של 16.12 נקודות.

 

אירועים בולטים

  • נשיא טראמפ אמר כי דולר אמריקאי נמצא בעמדת נחיתות בהשוואה למטבעות אחרים, כמו האירו, בגלל שבנקים מרכזיים בעולם שומרים על ריבית נמוכה בניגוד לבנק הפדרלי בארה"ב.

 

מניות שריכזו עניין

BYND (25.3%-) ג'י.פי מורגן הוריד המלצה לביונדמיט אחרי שמניה זינקה ב-70% בימי המסחר האחרונים.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;