11 פברואר 2020
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 11.2.2020

11 פברואר 2020
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקי המניות בארה"ב סגרו את יום המסחר בירוק אחרי עדות נגיד הבנק המרכזי בארה"ב.

מדד S&P 500 טיפס 0.17%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק הוסיף 0.02%, ומדד הדאו ללא שינוי.

בורסות אירופה ננעלו בעליות שערים, מדד הדאקס עלה 1%, והפוטסי הוסיף 0.7%.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.59%.

מחיר הנפט WTI עלה 0.87% ל-$50 דולר לחבית.

מחיר הזהב ירד 0.5% ל-$1,571 דולר לאונקיה. 

מדד הפחד VIX עלה 0.93% לרמה של 15.18 נקודות.

 

נתוני מאקרו 

 

  • יו"ר הפד אמר כי בנק מרכזי עוקב מקרוב אחר השפעת התפרצות נגיף הקורונה על הכלכלה האמריקאית. 

 

אירועים בולטים 

 

  • לפי דיווח ארגון הבריאות העולמי, מספר הנדבקים בנגיף הקורונה עומד על 42,639 בני אדם נכון לאתמול בערב, ומניין המתים ברחבי העולם עלה ל-1,016 בני אדם.

 

מניות שריכזו עניין

 

S (77.3%+) מניית חברת טלקום ספרינט מזנקת על רקע דיווח כי טי-מובייל קיבלה אישור מבה"מ הפדרלי בארה"ב להצעת המיזוג שלה. 

 

UA (16.8%-) יצרנית ביגוד ספורט אנדר ארמור דיווחה הכנסות של $1.44 מיליארד, לעומת  תחזית של $1.47 מיליארד. הזהירה מירידה צפויה של $50-$60 מיליון במכירות בסין ברבעון הראשון בשל התפרצות נגיף הקורונה. בנוסף צופה עיכובים באספקת מוצרים ברחבי העולם בשל חוסר ודאות בנוגע לחזרתם לפעילות של המפעלים בסין.

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;