11 דצמבר 2019
מאת : חדר מסחר ני"ע זרים

סקירה יומית 11.12.2019

11 דצמבר 2019
מאת: חדר מסחר ני"ע זרים

שווקים בארה"ב סגרו את יום המסחר בירוק אחרי הודעת הריבית של הפד.

מדד S&P 500 הוסיף 0.3%, מדד חברות הטכנולוגיה נסדק עלה 0.6%, ומדד הדאו טיפס 0.1%.

בורסות אירופה ננעלו בעליות קלות, מדד הדאקס הוסיף 0.6%, ופוטסי נותר ללא שינוי.

 

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים ב-1.82%.

מחיר הנפט WTI ירד 0.8% ל- $58.2 לחבית אחרי פרסום דוח המלאים בארה"ב שהראה עליה ב-600,000 חביות, לעומת צפי לעלייה של 2.8 מיליון חביות.

מחיר הזהב עלה 0.5% ל- 1,469$ לאונקיה. 

מדד הפחד VIX ירד %3.4 לרמה של 15.2 נקודות.

 

נתוני מאקרו

  • הבנק המרכזי בארה"ב הותיר את הריבית ללא שינוי, בהתאם לתחזיות.

  • מדד מחירים לצרכן בארה"ב עלה 0.2% בחודש נובמבר, בהתאם לצפי.

 

אירועים בולטים

  • בחירות בבריטניה מחר: במסגרת הסקרים נבחנים שני תרחישים עיקריים.

 תרחיש עיקרי שבו בוריס ג'ונסון ירכיב את הממשלה הבאה, ופרלמנט יאשר את הצעותיו ליציאה מהאיחוד האירופי במהירות, ותרחיש שני, פחות סביר, שמפלגת הלייבור היא זו שתרכיב את הממשלה בעזרת חיבור עם מפלגת הדמוקרטים הליברליים. תחת תרחיש זה התוצאה הסבירה ביותר תהיה משאל עם נוסף על הברקזיט.

 

 

סקירה זו נועדה אך ורק לשם מסירת מידע. אין לראות בסקירה משום חוות דעת, הצעה, המלצה לרכישה, החזקה, מכירה של נייר ערך ו/או נכס פיננסי המתואר בו. הסקירה מתבססת על מידע חיצוני אשר נמסר לחברה ואשר החברה מניחה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. החברה לא תהיה אחראית לטעויות בסקירה שנעשו בתום לב. המידע הנכלל בסקירה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והסקירה המפורטים עשויים להשתנות בכל עת והחברה לא תידרש למסור הודעה כלשהי על כך. הסקירה מיוחסת למועד שצוין בה. הסקירה אינה מהווה בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה אינה מתחייבת ואין בסקירה משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מביצוע פעולה בנכס פיננסי. למידע אודות היות מיטב דש טרייד בעלת רישיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות ראה לשונית גילוי נאות.

;