מעסיקים יקרים,

אנו נמצאים בימים לא שגרתיים של התמודדות עולמית מול נגיף הקורונה. ההשפעה של הנגיף על המשק הישראלי מורגשת בימים אלה אצל כל מעסיק ואצל כל עמית החוסך לפנסיה.

בימים אלה במיוחד, אנחנו ממשיכים לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם ליווי מקצועי, אישי ושירותי.

ניתן ליצור איתנו קשר דרך מנהלי תיקי המעסיקים או דרך דסק מעסיקים.

 

פרטי התקשרות עם דסק המעסיקים:

במייל mvip@mtds.co.il או בטלפון 9008*

 

פורטל המעסיקים עומד לשירותכם 24/7 בו ניתן להוציא דוחות הכנה ל-161, אישורי יתרות פיצויים, אישורי הפקדות, הזנת ממשקי גביה, דיווח על סיומי העסקה ועוד.

לכניסה ולהרשמה לפורטל: https://customers.meitavdash.co.il/v2/login/loginEmployer

הרשמות חדשות לפורטל יאושרו תוך שעה בלבד.

 

צירוף עובדים לקרן פנסיה נבחרת: לעובד שטרם בחר קרן פנסיה והגיע מועד חובת ההפרשה עבורו, באפשרותכם לצרפו לקרן הפנסיה הנבחרת של מיטב דש ללא צורך בטופס הצטרפות מצד העובד. בכך גם תעמדו בחובתכם הרגולטורית כמעסיק לבצע הפקדה בזמן וגם תספקו לעובד מוצר פנסיוני המכיל רכיבים ביטוחים של כיסוי לאבדן כושר עבודה וביטוח שאירים. פתיחת הקופה מתבצעת במעמד ביצוע ההפקדה ואין צורך לדווח לנו מראש.

 

דיווח חל"ת וסיום העסקה ושמירה על כיסוי ביטוחי: עובד שיוצא לחופשה ללא תשלום או עובד שמסיים העסקה  תימשך תקופת הכיסוי הביטוחי שלו למשך 5 חודשים נוספים באופן אוטומטי. הכיסויים הביטוחים לאובדן כושר עבודה ולשאירים ישארו זהים כפי שהיו ערב הפסקת ההפקדות לקרן, ועלות הכיסוי הביטוחי תנוכה מידי חודש מיתרת התגמולים של החיסכון הפנסיוני כך שהעובד לא נדרש לשלם מכיסו וסכום הפיצויים לא יפגע.

 

אנו מודים לכם על האמון ומקווים לחזור לשגרה מלאה בהקדם.

לשירותכם,

דסק מעסיקים מיטב דש

 

 

;