הטבות נוספות הנלוות לעולם ההשקעות

יעוץ מס וטיפול בהחזרי מס
מחלקת הפלטינום של מיטב דש פועלת בשיתוף עם מחלקות המיסים של פירמות רו"ח מובילות בישראל. במסגרת שירות זה ניתנת ללקוח הפלטינום האפשרות לקבלת שירותים מקצועיים כגון: תכנון מס, חוות דעת ועריכת דו"חות מס לחברות וליחידים. שירות זה ניתן בתנאים מועדפים ובליווי בכירי המחלקות המיסוייות.


שירותי יעוץ משפטי
מחלקת הפלטינום של מיטב דש פועלת בשיתוף עם פירמות עו"ד מובילות אשר מפעילות מחלקות משפטיות מיוחדות לטיפול בסוגיות משפטיות של תכנוני הון והעברות הון בין דוריות. שירות זה ניתן בתנאים מועדפים ללקוחות הפלטינום של מיטב דש.


השתתפות בכנסים מקצועיים
במסגרת פעילות המחלקה, נערכים מידי רבעון מפגשים מקצועיים הנערכים במתכונת מצומצמת ואקסקלוסיבית המיועדת ללקוחות הפלטינום בלבד (High Networking).


קורסים מקצועיים להכרת שוק ההון
לקוח הפלטינום זכאי להשתתף בקורס להכרת שוק ההון, במכללת מיטב דש בע"מ, בתנאים מועדפים.


אירועי תרבות וספורט
במסגרת פעילות המחלקה, נערכים מעת לעת אירועי תרבות וספורט כדוגמת, צפייה מתא הכבוד במשחקי כדורסל בליגה האירופאית, אירועי גאלה, השתתפות בתערוכות וגלריות לאומנות ועוד.


שירותי מידע פיננסי
בית ההשקעות מיטב דש מספק שירותי מידע וניתוח כלכלי לעיתונים השונים, מתוך מאגרי מידע ממוחשבים מהגדולים בישראל וכן ספרות מקצועית בנושאים שונים בתחום שוק ההון.


לקוחות הפלטינום יכולים לקבל באמצעות המייל סקירות כלכליות, ניתוחי מאקרו והמלצות אנליסטים המתפרסמים באופן שוטף על ידי מחלקת המחקר של בית ההשקעות מיטב דש.

;