אודות מיטב ניהול תיקי השקעות

 

כשזה מגיע לניהול תיק השקעות, אין תחליף למקצועיות, ביטחון ואמון.

 

 

חברת ניהול התיקים מציעה גישה ניהולית המשלבת ניסיון רב, כלים מתקדמים ושקיפות מלאה, כדי להבטיח לך שקט נפשי. ניהול תיקי השקעות הפך בעידן הגלובלי למלאכה מורכבת הדורשת ידע, מומחיות ויכולת ניתוח של מצבים משתנים. לנו, בחברת ניהול התיקים בבית ההשקעות מיטב, למעלה מ-40 שנות ניסיון מצטבר בניהול מגוון רחב של מוצרים ושירותים פיננסיים. באפשרותנו להציע ללקוח מענה מקיף ומקצועי, ללא פשרות ובשקיפות מלאה.

ניהול תיק השקעות הינו, למעשה, ניהול של נכסים פיננסיים וניירות ערך על ידי מנהל תיקי לקוחות מקצועי, המהווה את אחד המפתחות העיקריים להצלחה פיננסית. מנהל תיקי הלקוחות האישי רואה את התמונה הפיננסית המלאה ובאפשרותו להעניק ליווי פיננסי צמוד לתיק ההשקעות שלך, הכולל הכוונה מקצועית בכל אחד מהמכשירים הפיננסיים המנוהלים ע”י חברות מקבוצת מיטב. בחברות ניהול התיקים של בית ההשקעות מיטב מנוהלים, כיום, תיקי השקעות בהיקף של כ-72 מיליארד ₪ (נכון ל-31.3.2022), עבור אלפי לקוחות פרטיים, תאגידים וגופים מוסדיים.

כל אחד מלקוחותינו נהנה מבנייה ומניהול אישי של תיק ההשקעות, במטרה להוביל לביצועים ולניהול השקעות נכון. אנו שמים דגש רב על שירות, יחס אישי, הקשבה, זמינות ומענה מהיר, שקיפות ובקרה מקצועית.

 

צדדים קשורים רבעון 4 2021

צדדים קשורים רבעון 3 2021

צדדים קשורים רבעון 2 2021

צדדים קשורים רבעון 1 2021

צדדים קשורים רבעון 3 2020

צדדים קשורים רבעון 2 2020

צדדים קשורים רבעון 1 2020

צדדים קשורים רבעון 4 2019

צדדים קשורים רבעון 3 2019

 

 

;