אודות מיטב

מיטב היא חברה ציבורית המתמחה בניהול השקעות משנת 1979, ונשלטת על ידי מר אלי ברקת (BRM פיננסים) ומר אבנר סטפק. מיטב הינו בית השקעות מקצועי, מנוסה, יציב ומוכר בשוק ההון, עם ניסיון של עשרות שנים בניהול השקעות שמעיד על הדרך אותה עברנו, על ההישגים אליהם הגענו וההיכרות העמוקה שלנו עם שוק ההון. עובדי החברה הם אנשים מקצועיים, בעלי ניסיון עשיר ויחד עם זאת בעלי תשוקה לשנות, להוביל ולחפש את הדבר הבא.

במיטב מועסקים כ-1,000 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של מר אילן רביב. מיטב מנהלת נכסים בהיקף של כ-223 מיליארד ₪ (נכון ל-31.3.2022) עבור למעלה ממיליון לקוחות. כל אחד מלקוחותינו נהנה ממגוון רחב של מוצרים ושירותים בהתאמה אישית.

הערכים שלנו: 

מקצועיות וניסיון
ניהול כספי ציבור הוא מקצוע, אשר מחייב אותנו לערכי מקצועיות גבוהים ביותר, לחדשנות מירבית ובאותה נשימה להקשבה מלאה לצרכיך, כדי שנוכל להתאים לך את הפתרונות הטובים ביותר. אנו פועלים במגוון רחב של תחומי השקעות משנת 1979. האנשים שלנו הם הטובים בתחומם, אבל עוד קודם לכן, הם בני אדם. מטרת השילוב הזה, לספק לך הצלחות חוזרות ונשנות, ממערכת יחסים המושתתת על אמינות ומהימנות.

שירות יוצא מהכלל
אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות יוצא מגדר הרגיל ולהתאמץ עבורך, כי שביעות הרצון שלך חשובה לנו - וזו לא סיסמא. אנחנו מכוונים תמיד למערכות יחסים ארוכות ועובדים קשה, כדי להצדיק את האמון שלך.

חדשנות ואנרגיה יצירתית
אנחנו פועלים כל הזמן, להזרים אנרגיה לכל פן בעשייה שלנו – לפתח עבורך מוצרים ושירותים חדשים, לרתום לטובתך טכנולוגיות מתקדמות ולפתח סטנדרטים חדשים של שירות. הקמנו מגוון מוצרים דיגיטליים רחב, שזמינים בכל זמן ומקום כגון: קרן הפנסיה של ישראל, תכנית חיסכון - גמל להשקעה, קרן השתלמות דיגיטלית לעצמאים, ועוד ונמשיך לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים בעתיד.

הוגנות ושקיפות
אנו שואפים תמיד לתוצאות הטובות ביותר ומחויבים להעניק לך ערך אמיתי, אך הדרך לשם חשובה לא פחות. מגיע לך בית השקעות שפועל בדרך מקצועית, הוגנת, אחראית ושקופה. בעינינו, זו הדרך הנכונה לנהל את הכסף שלך והדרך שלנו לתת לך יותר.

 

קוד אתי

קשרי משקיעים - דוחות כספיים

הודעות לבעלי מניות

;